KANE Membership for 2020-2021
Thank You for your continuous support!

RENEW NOW

Get ready for KANE Christmas on Saturday, Dec 26th
Stay tuned for more updates about KANE Christmas Party 2020. For any questions, please email christmas@kaneusa.org
Toggle Bar

View Other Results

Sub-Juniors: Age 5- 7

First Prize Winners

Little Rockers

Participants: Aryav Preejith, Atharv Mishra, Aditya Jais, Ashvin Jais, Amrit Vaderiyattil, Yajas Devaguptapu

Second Prize Winners

 

Participants:Sonakshi Pillai, Aditi Menon, Ananya Menon

Third Prize Winners

 

Participants:NONE

Juniors: Age 8- 10

First Prize Winners

Grafton Sparklers

Participants:Riya Vishwashankar, Risha Vishwashankar,Ananth Krishna Gomattam,Alejandro Bakshish Jiménez

Second Prize Winners

Attam Kondattam

Participants:navein sribalaharan,nithin saravanan,nithin venkatraman,shristi srinath,lakshana raghav, lakshmi renuga ganeshbabu,mridula premchand,rithika saravanan, smrithi srinath,avni nagaraj roshini anand,ganya gopinath, saanvi prathuru, aatmi shah, gowri akkineni,aanya chaloori,shrushti mandera

Third Prize Winners

Adengappa

Participants:Nithilansai Saravanan, Sashwat Sharanyan, Madhumitha Umapathi, Pranav Nair, Pranav Ram, Kathirchelvan Mayilvahanan

Seniors: Age 11- 13

First Prize Winners

Dew Drops

Participants:Gopika Nair, Neha Lajeesh, Zaira Vinod, Teresa Mathew, Neha Kachapilly, Tara Kurup, Sandra Jacob, Sameera Jacob, Liya Liju, Diya Joby, Meera Nair, Ganga Anil

Second Prize Winners

Nivetha’s Dance Crew

Participants:Anvitha Nimmagada, Ashwika Penmatsa, Haasini Yarram, Vainavi Malisetty, Shriyanka Senthilkumaran, Hasika Chauhan, Midhushi Chauhan, Syesha Sen, Alyesha Sen, Siya Jagdale

Third Prize Winners

Girls on Fire

Participants:Tanushree Nekenti, Sanjana Pillai, Shriya Tummala

Youth: Age 14- 17

First Prize Winners

Rangeela

Participants:Ann Titus, Agnes Chacko, Diya Sebastian, Elizabeth Joseph, Hannah Mathew, Jessica Daniel, Jewel Pauly, Julianna Joseph, Maria Paul, Neha Joseph

Second Prize Winners

Lexington High School

Participants:Serena Behera, Meher Khanna, Shashwati Sanjay, Vrinda Chandar, Vibhuti Naik, Aishwarya Rajagopalan, Richa Patil, Alisya Kaur, Ishika Goyal, Lavanya Narayan

Third Prize Winners

 

Participants:NONE

Adults: Age 18+

First Prize Winners

Evergreen Divas

Participants:Niveditha Amarnath, Sathya Suresh, Vibha Srinivas, Pradeepa Vasudevan, Tamil Selvi Viswanathan, Sweta Iyer, Priya Vasudevan, Ramya Thilak, Hima Raval, Sweta Mandrekar,Narmadha Shyamsundar, Champa Raju

Second Prize Winners

DSD Dance School

Participants:Sunita Ramnani, Swetha Krishnan, Shashwati Verma, Gauri Pulekar

Third Prize Winners

 

Participants:NONE

Go to top